Timetable

Thursday

22:30 - 00:00
21:00 - 22:30
20:00 - 21:00
18:00 - 19:30
17:00 - 18:00
15:00 - 17:00
22:00 - 00:00
20:00 - 22:00
18:00 - 20:00
14:00 - 18:00
00:00 - 02:00
21:00 - 00:00
18:00 - 21:00
15:00 - 18:00
21:00 - 22:00

DJ Hazel Marimba

20:00 - 21:00

DJ Bear Winder

18:00 - 20:00

DJ Cherelle (BWC)

Friday

23:30 - 02:00
22:00 - 21:10
20:30 - 21:30
19:15 - 20:00
17:45 - 18:45

Shy FX & Dynamite MC

16:45 - 17:30
15:00 - 16:30
14:00 - 15:00
13:00 - 14:00
00:00 - 04:00
22:00 - 00:00
20:00 - 22:00
18:00 - 20:00
17:00 - 18:00

Fantastic Twins

13:00 - 17:00
02:00 - 04:00
00:00 - 02:00
22:00 - 00:00
20:00 - 22:00
18:00 - 20:00
16:30 - 18:00
15:00 - 16:30
13:00 - 15:00
01:30 - 04:00
23:00 - 01:30
21:30 - 23:00
19:30 - 21:30
17:30 - 19:30
15:30 - 17:30
14:00 - 15:30

Mr G. (Soul, Funk, Jazz)

05:00 - 06:00
03:00 - 05:00
01:00 - 03:00
00:00 - 01:00
23:00 - 00:00
20:30 - 23:00
18:00 - 20:30
15:30 - 18:00
13:00 - 15:30
20:00 - 22:00

DJ ONLEE

18:00 - 20:00

DJ Hazel Marimba

17:00 - 18:00

Twerk Out

16:00 - 17:00

SLUTDROP

15:00 - 16:00

Girl Band Workshop hosted by Shine

14:00 - 15:00

African Beats and Nice Vibes

13:00 - 14:00

Bavarian School Of Rave

12:00 - 13:00

DJ Winder - Midday Mass, Smooth Groove and Sass

11:00 - 12:00

Sacred Sounds Sunrise Session

10:00 - 11:00

Lulu May Yoga (MR.G's Yoga Teacher)

Saturday

23:00 - 01:00
22:00 - 23:00
20:20 - 21:20
19:10 - 20:10
17:30 - 19:00
14:45 - 17:30

Football

13:00 - 14:45
02:00 - 04:00
00:00 - 02:00
23:00 - 00:00
21:00 -23:00
19:00 - 21:00
17:30 - 19:00
15:45 - 16:30
14:00 - 15:45

Not An Animal

12:30 - 14:00
03:00 - 05:00
01:00 - 03:00
22:00 - 01:00
19:00 - 22:00
16:00 - 19:00
14:30 - 16:00
13:00 - 14:30
02:00 - 04:00
23:30 - 02:00
19:30 - 23:30

Terry Farley x Daren Nunes x Stuart Patterson B2B

18:00 - 19:30
15:00 - 18:00
12:00 - 15:00
05:00 - 06:00
01:00 - 04:00
00:00 - 01:00
21:30 - 00:00
19:00 - 21:30
16:00 - 19:00
14:00 - 16:00
12:30 - 14:00

Duncan - DJ Mix Competition Winner

20:00 - 22:00

Banana Party with Aaron of Kong

18:00 - 20:00

DJ CATBEAR & GETAFIX Sunset Session

17:00 - 18:00

Dutty Hula Hooping

16:00 - 17:00

SLUTDROP

15:00 - 16:00

Boyband workshop hosted by Shine

14:00 - 15:00

DJ Aaron of Kong

13:00 - 15:00 (CANCELED)

Midnight Runners Rave Run

13:00 - 14:00

Bavarian School Of Rave

12:00 - 13:00

DJ Winder - Midday Mass, Smooth Groove and Sass

11:00 - 12:00

Sacred Sounds Sunrise Session

10:00 - 11:00

Lulu May Yoga (MR.G's Yoga Teacher)

Sunday

21:00 - 23:00
19:00 - 21:00
17:00 - 19:00
15:00 - 17:00
13:00 - 15:00

FLUX Residents

18:00 - 22:00

Zip

16:00 - 18:00
14:00 - 16:00
11:30 - 14:00
19:00 - 22:00

Bokeh Versions All Stars (B2B)

18:00 - 19:00

Antepop - Rhythm & Sound Tribute

17:00 - 18:00
15:00 - 17:00

Peng Sound - Wilfy Rootikal & Snoopy

14:00 - 15:00
12:00 - 14:00
18:00 - 20:00

Confessions Session- Eat, Sleep, Rave, Repent

17:00 - 18:00

Goddess Hour

16:00 - 17:00

SLUTDROP

15:00 - 16:00

Girl/Boy Band Workshop hosted by Shine

14:00 - 15:00

Papa Disco

13:00 - 14:00

Bavarian School Of Rave

12:00 - 13:00

Cherelle (BWC) - Midday Mass, Smooth Groove and Sass

11:00 - 12:00

Hip Hop Yoga

10:00 - 11:00

Sacred Sounds Sunrise Session